Para Birimi Seçimi

BOR AMBALAJ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bor Ambalaj olarak 2009 yılında karton kutu ve karton çanta üretimi (Sabun, Asetat, Kurabiye ve Hediyelik Kutular) yaparak sektöre giriş yaptık.

Ürünlerimiz ilk etapta E-Ticaret olarak satışa sunulduk. 2013 yılında İstanbul Merter'de kendi markamız Boxtation'ını kurup mağamızda müşterilerimizle buluştuk. E-Ticaret satışı olarak İzmir, Antalya ve Ankara'da bayilik sistemimizi büyütüp üretim kapasitemizi arttırdık. Eminönü Balkapan Han'da ikinci şubemizi açarak toptan satışımıza başladık.

Bu süreç içerisinde tüm Türkiye'ye kutu ve karton çanta gönderim kapasitemizi arttırıp, mevlit şeker külahları, karton çerez kutuları, lokum kutuları, tekli madlen çikolata kutuları ve büyük boy 16'lı ve 24'lü madlen çikolata kutuları yaparak siz değerli müşterilerimizle buluşturduk. 2015 yılında Parti Durağı olarak İstanbul İstoç'ta üçüncü şubemizi açıp, üretim sistemimizi parti malzemeleri, doğum günü malzemeleri, sünnet malzemeleri ve kına malzemeleri olarak geliştirdik. Şimdi ise kağıt grubu ürünlerimizi E-Ticaret olarak yapmaya devam ediyoruz. Bundan sonra da bu konseptte farklı ürünlerle yolculuğumuza devam etmeyi planlıyoruz.

E-Bülten
Kampanya ve Fırsatlardan Haberdar Olun
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.